Jump to content
Note to New Members ×

polski wątek...


djlepper

Recommended Posts

For anyone not speaking/reading polish:

This thread is carving related, and I hope no one is going to be offended by it, just because it is in Polish:).

Polski wątek.... na dobry początek:)

Dobrze wiedziec ze jest nas troche wiecej w tym malym gronie carving'owych swirow:) Moze Polish Expression Session to dobry pomysl zeby zebrac sie do kupy, pojezdzic razem, pogadac:)

Co myslicie?:)

pozdrawiam

-mateusz

Link to comment
Share on other sites

For anyone not speaking/reading polish:

This thread is carving related, and I hope no one is going to be offended by it, just because it is in Polish:).

Polski wątek.... na dobry początek:)

Dobrze wiedziec ze jest nas troche wiecej w tym malym gronie carving'owych swirow:) Moze Polish Expression Session to dobry pomysl zeby zebrac sie do kupy, pojezdzic razem, pogadac:)

Co myslicie?:)

pozdrawiam

-mateusz

The extent of my reading skills:

Polski ???? for good ???????

Good to know that there is our ????? Liitle ????? carving????? Maybe a polish Session???? Better think whether to get together, sit and talk???? What do you think.

Well I'd love to guys but unless it's in Ontario I'm gonna be road trippin ;)

~TG

Link to comment
Share on other sites

dobra chlopaki

bylo by fajnie ale ten kraj jest troche za duzy i ciezko bedzie ale moze w przyszlym sezonie

na poczatek moze trzeba zobaczyc gdzie kto mieszka

ja na Brooklynie (ale nie na greenpoincie)

mamy kogos z kolorado, ontario (nawet nie wiem gdzie to jest) i chicago....

tak realistycznie to moglibysmy sie spotkac na SES 07 i zrobic sobie polski wieczor .....

albo zapraszam wszyskich do vermontu gdzie mam zamiar wynajac z moimi znajomymi domek na przyszly sezon...

chyba ze jeszcze cos wykombinujemy w tym sezonie ale przed wielkanoca nie mogea potem to juz chyba nie bedzie sniegu.

Przemek

Link to comment
Share on other sites

TG,

Maybe we should work on your reading a bit:))) hehe. I'll write a translation later on:) Real mountains are west or east of Ontario so I'm pretty sure you would have to travel:)

Przemek,

Moze faktycznie spotkanie na SES w przyszlym roku bedzie dobrym pomyslem, Moze to my zdominujemy SES w przyszlym roku hehe tak jak szwajcarzy w tym:)

Ja narazie ...tzn jeszcze przez niecale dwa tygodnie bede mieszkal w Chicago, a pozniej przeprowadzam sie do poludniowej kalifornii :) Takze jesli ktos bedzie sie wybieral na zachodnie wybrzeze to dawajcie znac:) W Mammoth mozna jezdzic zazwyczaj do 4go lipca:)

Tak wogole to widze ze wschodnie wybrzeze pojawia sie na tym forum:) Poza Toba jest jeszcze Maciek z NJ....

teraz po powstaniu tego watku moze ujawni sie wiecej polakow ktorzy smigaja na deseczkach carving'owych:)

-m.

Link to comment
Share on other sites

Swietnie. Moze co ma najwiecej sensu to jest poprostu utrzymanie kontaktu i plany jak bedziemy w okolicach reszty? SES w przyszlym roku byloby perfekt, oczywiscie dla mnie to najblizej. Mammoth tez brzmi swietnie, alias mam tam kilka znajomych ktorych i tak mialem ochote odwiedzic. Vermont tez fajny -- jezdzilem w Killington i Stowe duzo na nartach, ale nigdy na desce. Jezdze do Bostonu kilka razy w roku, nietrudno byloby mi przywiezc deske i sie wybrac na weekend to NH/VT/ME. Pozdrawiam, mam nadzieje ze sie wkrotce (< rok) spotkamy osobiscie,

tomek.

Link to comment
Share on other sites

Przemek,

Musze przyznac ze w Chicago jest cala ekipa polakow smigajaca na twardym sprzecie. Generalnie wiekszosc snowboardzistow ktorych znam wlasnie jezdzi na takim sprzecie:) - co prawda nie pojawiaja sie oni tutaj na forum, ale mysle ze jakby przyszlo co do czego to wybiora sie na jakis sesje.... czy to na zachodzie czy wschodzie:)

Tomek,

SES '07 to dobry pomysl dla tych co mieszkaja na zachodzie, a ECES dla tych co na wschodzie:) Mysle ze mamy duzo czasu i dogramy szczegoly przez ten rok:)

Ja narazie nastawiam sie na najblizszy wyjazd:) Mam nadzieje ze stoki w CO beda idealnie wygroomowane i ze bedzie super wiosenna pogoda zeby naprawde poszalec i odbic sobie kiepski sezon na midwestcie

pozdro

Link to comment
Share on other sites

Wita Maciek:)

Let's keep it English... or Jack is going to chase us ;)

I am in Wallington, New Jersey. I used to be on MountainCreek Snowboard Team in racing. I rode in a few USASA races here and there for fun.

My favorite resort was Stratton VT once. The second favorite close to home was Windham (the least favorite and I still do not like it is Hunter Mtn.) No Mountaincreek is not my favorite, but this one is acceptable and within 45 mins. drive.

I have spent a few years on this forum (since 1999 when it was old format), but these days I do not post much. I have attended ECES twice in the past and it was fun. Most fun was meeting folks in person so we may keep it up.

i also have just started car racing and went a bit away from snowboarding. You can see me at Meadowland Giant Stadium parking lot 18 this Sunday April 9 in my car No. 40 in class F :).... again doing autocross.

I am open to talks on snowboarding, but I may miss some stuff from bomberonline. So if you want then shoot me an e-mail at:

MaciekSKontakt_^netscape.net

(replace that _^ with single @)

Link to comment
Share on other sites

Przemek,

Musze przyznac ze w Chicago jest cala ekipa polakow smigajaca na twardym sprzecie. Generalnie wiekszosc snowboardzistow ktorych znam wlasnie jezdzi na takim sprzecie:) - co prawda nie pojawiaja sie oni tutaj na forum, ale mysle ze jakby przyszlo co do czego to wybiora sie na jakis sesje.... czy to na zachodzie czy wschodzie:)

Tomek,

SES '07 to dobry pomysl dla tych co mieszkaja na zachodzie, a ECES dla tych co na wschodzie:) Mysle ze mamy duzo czasu i dogramy szczegoly przez ten rok:)

Ja narazie nastawiam sie na najblizszy wyjazd:) Mam nadzieje ze stoki w CO beda idealnie wygroomowane i ze bedzie super wiosenna pogoda zeby naprawde poszalec i odbic sobie kiepski sezon na midwestcie

pozdro

Gdzie sie ekipa z Chicago zaszyla, co? Ja jezdze od 1998 na twardej i jak spotkam Polaka to zaraz jest wielkie zaskoczenie ze ja jezdze na czyms "dziwacznym". A jeszcze wieksze jak zobacza na mojej druzynowej kurtce wyszyte "Maciek" i ze mowie po polsku. Zreszta amatorsko startowalem takze dla Polski z numerem ISF z PZS'u choc z PZS nie mam wiele wspolnego bo korzystalem raczej USASA. Zreszta takim amatorem to PZS by nie byl zainteresowany ;)

Link to comment
Share on other sites

Macku,

Ekipa "twardzieli" z Chicago to mocna grupa:) Midwest jakos trzyma sie lepiej razem niz East Coast:) hehe.

Gdyby zdazalo Ci sie jezdzic na naszych lokalnych pagorkach (Alpine Valley, Wilmot, Chestnut, etc) i spotkalbys kogos na twardym sprzecie to prawdopodobienstwo ze bylby on polakiem byloby b. duze:))

Zreszta jesli dojdzie do spotkania rodakow na jakim SES lub ECES to mysle ze Chicago bedzie dobrze reprezentowane:)))

Tak wogole to bedac w listopadzie w CO bylismy jedyna grupa twardzieli (5 os.) na gorce za kazdym razem (czy to w Keystone, Breck czy Abasin).

pozdrowki

-mat

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...